Beslenme yoluyla

ÖNLEME

Köpekler, modern uygarlığın olumsuz etkileri karşısında insanlar kadar hassastır. Stres, tedavisi genelde komplike ve oldukça pahalı olan kalp hastalığı, kanser ve diyabet gibi bir çok ciddi hastalığın oluşmasında önemli bi̇r faktördür.

BRIT CARE

NEDEN

hipoalerjeniktir?

Köpek mamasındaki belli başlı protein türlerinin uzun süre kullanımı, gıda alerjilerinde bir artışa yol açmıştır. Bu tür proteinler arasında buğday, mısır ve soya gibi bakliyatlar ve ayrıca tavuk, sığır ve domuz eti gibi genel et türleri bulunur. Tipik alerjenlerin beslenmeden çıkarılması, köpeğinizin vücuduna binen yükü azaltır ve gıda intoleransının oluşmasını önlemeye yardımcı olur.

TAHILSIZ

formüllere geçiş

Pirinç dahil tahılların beslenmeden çıkarılması, mamaların besleyici özelliklerinin artırılmasına ve uzun süreli sağlığın
ve mükemmel zindeliğin sağlanmasına giden yoldaki adımlardan biridir. Tahılsız mamanın ana faydası, köpeklerde en sık görülen hastalıklardan biri olan obezite riskini azaltan düşük glisemik indeksidir.

Kondisyonun kalıcı olarak iyileştirilmesini önemsiyoruz

ENFLAMASYONUN ÖNLENMESİ, METABOLİZMA, KARACİĞERİN YENİLENMESİ: (Silimarin)
HÜCRESEL VE MİKROBİYAL BAĞIŞIKLIK DESTEĞİ: C vitamini, prebiyotikler, MOS ve FOS, inulin

Kuru Mamalar

Kuru Mamalar Yaş Grubu, Büyüklük ve Özel ihtiyaçlara göre tasarlanmış ürün yelpazesinden oluşmaktadır.bcd option

Yaş Mamalar

Brit Boutique Gourmandes süper premium köpek konservesidir. Yüksek kaliteli et içeriği ve özenli üretim süreçleri mükemmel lezzet ve aromayı oluşturur.BBG logo

Ödüller

Yüksek et oranı, kolay sindirilebilir ve farklı lezzet ve aromalı geniş ürün yelpazesi ile her köpeğin sevgilisidir. Dental Care serisi dişlerde plak ve bakterilere karşı savunma oluşturur.

letsbite-logo